فرودگاه اردبیل بین المللی شد

fjrigjwwe9r2article:location_announce

فرزانه شرفبافی سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ایر از بین‌المللی شدن فرودگاه اردبیل خبر داد.

فرودگاه اردبیل بین المللی شد 

«فرزانه شرفبافی» در نشست مسئولان هواپیمایی و فرودگاهی کشور در فرودگاه اردبیل گفت:

این یک گام بزرگ برای توسعه و آبادانی استان است که امیدواریم با اقدامات انجام یافته بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را به حداقل برسانیم چرا که این مسئله از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی افزود که در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های لازم در فرودگاه پارس‌آباد نیر در دستور کار قرار گرفته است که امیدواریم بتوانیم هر چه سریع‌تر اقدامات لازم را در این خصوص به اتمام برسانیم و برنامه‌ پروازی برای پروزار رشت به اردبیل و تهران به اردبیل را با هواپیمای ای‌تی‌آر داریم.

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ایر بیان کرد:

مسئله در فرودگاه پارس‌آباد نیز به همین شکل است و در ارتباط با پرواز ای‌تی‌آر جدیدی که تدارک دیده شده برنامه‌ریزی کردیم و در ارتباط با ارتقای فرودگاهی که با زیرساخت‌های مناسب در اردبیل وجود دارد برنامه‌ریزی شده تا مرز هوایی تبدیل به فرودگاه بین‌المللی شود و پروازهای اردبیل- وان و اردبیل- باکو را نیز مورد بررسی قرار داده‌ایم.

شرفبافی در پایان با بیان اینکه اردبیل تنها فرودگاه دو بانده متقاطع کشور را دارد و موافقت اصولی ورود هواپیماهای سبک در سرعین اخذ شده است، گفت:

به طور حتم این مسئله در ارتباط با بهبود وضعیت موجود بسیار گزینه مناسبی است که امیدواریم با اقدامات انجام یافته بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

5 شهریور 1396 منبع :
fjrigjwwe9r2article:abstract_article
kojaro.com

تعداد بازدید 1554
   اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹