امکانات نرم افزار هتلداری هتل سیستم -بخش دوم

fjrigjwwe9r2article:location_announce

در بخش اول معرفی امکانات هتل سیستم به ویژگی های تحت وب بودن نرم افزار - امنیت نرم افزار - استقرار ، آموزش و پشتیبانی - گزارشات آماری و گرافیکی نرم افزار هتلداری هتل سیستم پرداختیم. در این مقاله قصد داریم به سایر ویژگی های بارز نرم افزار بپردازیم:


1- تعریف دینامیک ظرفیت و تعرفه

در این نرم افزار شما قادر خواهید بود که برای بازه های زمانی دلخواه برای هتل خود ظرفیت و تعرفه متغیر تعریف نمایید. به عنوان مثال چنانچه شما در ایام پیک از هتل آپارتمان مجاور خود چند اتاق گارانتی می نمایید (افزایش ظرفیت)و یا در ایامی از سال پیش می آید که بر روی بعضی از اتاق های خود تعمیرات انجام داده و میخواهید این اتاق ها را از سامانه رزرواسیون خود خارج نمایید(کاهش ظرفیت) و یا شما میخواهید که تعرفه قیمتی نوع اتاق های خود را در ایامی از سال افزایش و یا کاهش دهید. همه این موارد از طریق نرم افزار هتل سیستم امکان پذیر می باشد.

 

2- رک های نرم افزار

همانطور که میدانید یکی از مهمترین بخش های یک نرم افزار هتلداری بخش رک هتل می باشد ، یعنی شما با داشتن یک رک هتل مناسب و زیبا و کارآمد در نرم افزار بهتر خواهید توانست وضعیت اتاق ها را بررسی نمایید ، عملیات چک این (پذیرش)و چک اوت (تخلیه) را انجام دهید ، میهمان را در اتاق مورد نظر اسکان داده و مشخصات میهمان را به طور کامل ثبت نمایید.
در نرم افزار هتلداری شرکت داده پردازی ایلیا جهت راحتی کار شما سه رک با قابلیت ها متفاوت طراحی شده است. رکی که وضعیت اتاق ها را بر اساس نوع اتاق ها نمایش میدهد ، رکی که وضعیت اتاق ها را براساس شماره اتاق نمایش میدهد و رک روزانه که وضعیت اتاق ها را در حالت جاری روزانه نمایش میدهد.

 

3- امکان تعریف ساین برای آژانس ها و دفاتر رزرواسیون

شما می توانید برای هر یک از آژانس های مورد نظر در نرم افزار یک حساب کاربری(ساین) ایجاد نمایید تا بتوانند با ورود به بخش رزرواسیون شما به صورت کاملا آنلاین بر روی رک هتل شما رزرو انجام دهند. همچنین در صورتیکه شما تعدادی از اتاق های خود را نیز به آژانس هایی گارانتی داده باشید این امکان وجود دارد که هر آژانس با ورود به ناحیه کاربری خود فقط بتواند اتاق های گارانتی شده خود را ببیند و بر روی آنها رزرو انجام دهد.

 

4- امکان ارسال اینترنتی لیست به اداره اماکن ناجا و آمار به سازمان میراث فرهنگی

از دیگر قابلیت های نرم افزار هتلداری هتل سیستم ،امکان ارسال لیست اماکن و سازمان میراث می باشد. شما در هر شب قادر خواهید بود با توجه به میهمانانی که در هتل مقیم می باشند به زدن فقط یک دکمه لیست اماکن را تهیه نمایید. همچنین شما می توانید به سادگی آمار سازمان میراث را که مانند ارسال لیست میهمانان اداره اماکن الزامی می باشد ارسال نمایید.

 

5- لیست سیاه

لیست سیاه یا بلک لیست یکی دیگر از امکانات نرم افزار هتلداری ما می باشد. شما با ثبت نفراتی که با توجه به سابقه آنها رضایتی از اسکان مجدد آنها ندارید و یا با اعمال خرابکارانه در محیط اینترنت سعی داشتند ظرفیت هتل را بیهوده در حالت اشغال موقت نگه دارند ،اجازه انجام مجدد رزرو را به آنها ندهید و فعالیت آنها را مسدود نمایید.

3 بهمن 1395 منبع :
fjrigjwwe9r2article:abstract_article
پارس رزرو

تعداد بازدید 1062
   اخبار
درباره ما

تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

تماس با ما

ایران - مشهد - هاشمیه ۱۱ - پلاک ۲۰ - نسل داده پردازی ایلیا

۹۸-۵۱۳۸۸۱۷۳۵۴+

۹۸-۹۱۵۴۲۰۰۰۲۵+

نماد اعتماد الکترونیکی
شماره حساب ها
بانک ملت
رضا ضمیری اکبرزاده
۶۱۰۴۳۳۷۹۴۲۳۳۴۳۰۹